Pogotowie wodociągowe: 67 26 22 661
Facebook
Witamy
w Biurze Obsługi Klienta

Jak NIE WYCHODZĄC Z DOMU załatwić przyłącze w MPWiK ?
26.03.2021

Jak NIE WYCHODZĄC Z DOMU załatwić przyłącze w MPWiK ?

  1. Pobierz ze strony internetowej www.mpwik-wagrowiec.pl Wniosek o wydanie warunków technicznych przyłączenia budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Wydrukuj, wypełnij, zeskanuj do PDF i podpisz elektronicznie (podpis kwalifikowany, Profil Zaufany, dowód elektroniczny – nie akceptujemy podpisanych skanów) dołącz niezbędne załączniki a następnie prześlij na adres sekretariat@mpwik-wagrowiec.pl lub na adres elektronicznej skrzynki podawczej e-PUAP: /MPWiKWagrowiec/SkrytkaESP
  2. Maksymalnie w ciągu 21 dni od przesłania wniosku otrzymasz na podany adres e-mail Warunki przyłącza do sieci wod-kan, które będą podpisane podpisem kwalifikowanym (PADES).  
  3. Zleć wykonanie projektu budowlanego przyłączy wod-kan uprawnionemu projektantowi (projekt musi być zgodny z zapisami w warunkach technicznych). Umów się ze swoim wykonawcą na wykonanie przyłącza. Dzień przed wykonaniem przyłącza wodociągowego poinformuj MPWiK o tym fakcie w celu umówienia się na montaż nawiertki. Po wykonaniu przyłącza zgłoś telefonicznie lub na adres sekretariat@mpwik-wagrowiec.pl prośbę o odbiór.
    W umówionym terminie przyjadą do Ciebie przedstawiciele MPWIK w celu dokonania odbioru. Skan protokołu odbioru otrzymasz pocztą elektroniczną.
  4. Pobierz ze strony internetowej www.mpwik-wagrowiec.pl Wniosek o zawarcie umowy. Wydrukuj, wypełnij, zeskanuj do PDF i podpisz elektronicznie (podpis kwalifikowany, Profil Zaufany, dowód elektroniczny – nie akceptujemy podpisanych skanów ) oraz prześlij na adres sekretariat@mpwik-wagrowiec.pl  lub na adres elektronicznej skrzynki podawczej e-PUAP: /MPWiKWagrowiec/SkrytkaESP
  5. Na podstawie wniosku przygotujemy umowę, którą prześlemy na wskazany adres poczty elektronicznej w formacie PDF do zapoznania się. Jeżeli nie masz uwag, Podpisz ją elektronicznie i odeślij na ww. adres e-mail, my ją również podpiszemy i odeślemy do Ciebie.
  6. Po zawarciu umowy Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą celem ustalenia terminu montażu wodomierza wraz plombą. Pamiętaj – zerwanie plomby bez wiedzy MPWiK zagrożone jest grzywną w wysokości 5000,00 zł.
  7. Po otrzymaniu pierwszej faktury za usługi dostawy wody i odprowadzania ścieków, wejdź na stronę www.mpwik-wagrowiec.pl i załóż eBOK – sam podawaj odczyty liczników a rachunki opłacaj elektronicznie za pomocą eBOK (PayU – przelew, BLIK).

Gratulujemy ! Ciesz się wodą z MPWiK Wągrowiec.

Wydanie warunków przyłącza, zawarcie umowy, montaż nawiertki, wodomierza i plomby odbywa się na koszt MPWiK.

Kontakt

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

ul. Janowiecka 100, 62-100 Wągrowiec,

 

tel. 67 262 26 61, 67 268 50 86,

fax 67 262 01 26

e-mail: sekretariat@mpwik-wagrowiec.pl

ePUAP: /MPWiKWagrowiec/SkrytkaESP

 

Konto bankowe: PEKAO S.A. nr

49 1240 3725 1111 0000 4057 9256

Pogoda

Polecane

Projekt i realizacja KAMPEKI
Copyright © 2022 MPWiK w Wągrowcu Sp. z o.o.